متر لیزری، مترهای لیزری

 

انوع مترهای لیزری، متر لیزری

شرکت رادان ، نماینده انحصاری کمپانی Mileseey ، در ایران میباشد. کمپانی Mileseey تولید کننده انواع مترهای لیزری از رنج 30 متر تا مترهای لیزری با رنج 200 متر در مدلها و با قبلیتهای مختلف میباشد.

جهت کسب اطلاعات کاملتر به وب سایت رسمی شرکت رادان به آدرس www.radanqc.com و فروشگاه اینترنتی این شرکت به آدرس www.radan-shop.com مراجعه نمایید.

مترهای لیزری ، متر لیزری متر لیزری مدل i1 با رنج 30 متر :

این متر لیزری از جدیدترین محصولات کمپانی Mileseey میباشد. از قابلیتهای ویژه این مترلیزری باتری شارژی از نوع Li-ion ، صفحه تصویر رنگی با وضوح بالا، و نشانه گر لیزری قرمز و سبز میباشد و در بین مترهای لیزری با رنج 30 متر قیمت نسبتا بالایی دارد.

مشاهده لیست تجهیزات

دستگاه PMI, دستگاه متال آنالایزر

متر لیزری مدل dTape3  با رنج 40 متر :

متر لیزری 40 متری مدل dTape3 از پرفروشترین دستگاه های کمپانی Mileseey میباشد. ابعاد کوچک این مترلیزری، طراحی حرفه ای دستگاه و وزن سبک دستگاه (86 گرم) از خصوصیات بارز این متر لیزری میباشد.

مشاهده لیست تجهیزات

مترهای لیزری

مترهای لیزری سری S9 در سه رنچ : 60 متری، 80 متری و 100 متری :

این متر لیزری تمامی امکانات مورد نیاز برای یک متر لیزری با این رنج را دارا میباشد. از خصوصیات بارز این مترلیزری تعبیه دو عدد تراز افقی و عمودی در بدنه خارجی آن میباشد. وجود End-Piece در این متر لیزری نیز اندازه گیری بر روی سطوح ناصاف و کثیف را به راحتی ممکن ساخته است.

مشاهده لیست تجهیزات

مترهای لیزری

کلمات  کلیدی :

متر لیزری,مترهای لیزری, فروش متر لیزری, مترلیزری, دستگاه متر لیزری, فروش مترلیزری

تلفنهای تماس دفتر فروش:

تهران، 33996361 و 09128131263 

/ 0 نظر / 82 بازدید